اضافه بنا


اضافه بنای پیش ساخته
براساس بازدید بعمل آمده از محل اجرای پروژه به درخواست مشتریان محترم در خصوص ایجاد فضای مناسب با هرگونه بهره برداری، این شرکت اقدام به طراحی و تولید ساختمان های پیش ساخته بصورت اضافه بنا برروی پشت بام – اضافه بنای پیش ساخته در حیاط ، اضافه بنای پیش ساخته در ملک نموده و نقشه و جزئیات مراحل نصب را بصورت پکیچی کامل جهت بررسی و اعلام نظر تقدیم می نماید .اجرای ساختمان پیش ساخته بر روی پشت بام دانشگاه صنعتی شریف ظرف مدت 35 روز به متراژ تقریبی 800 متر مربع بعنوان یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین ساختمان پیش ساخته در نوع خود و اولین پروژه پیش ساخته  بر روی پشت بام با ساندویج پانل های پلی یورتان دکوراتیو میباشد.

مشخصات فنی پروژهای پیش ساخته
سرویس بهداشتی دستشویی و توالت ایرانی و روشویی و زیر دوشی چینی با شیرآلات اهرمی درجه یک - لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش 20×20برقی  و دریچه آلومینیومی 30×30 .
تأسیسات برقی با سیم کشیهای روکار در داکتهای پلاستیکی- کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی چراغهای سقفی و تونلی ،  همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم .
آبدارخانه با کابینت های فلزی بالا و پایین با دربهای M.D.F همراه با سینک  و آبچکان و  شیرآلات اهرمی  درجه یک - لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش20×20 برقی  و دریچه آلومینیومی30×30 .
نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس (کانکس-کاروان-ساختمان های پیش ساخته -خانه های ویلایی )  از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت 0/5 میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان.
استاندارد  و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای،پوشش های خارجی دیواره ها و سقف پیش ساخته از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت 0/5 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 6و4 سانتی متر .پوشش های داخلی (کانکس ،کاروان،ساختمان های پیش ساخته وخانه های ویلایی ) از نوع دیوارپوشهای P.V.C روکش دار طرح چوب  به ضخامت 1 سانتیمتردربهای ورودی و پنجره اتاقهای) کانکس-کاروان-ساختمان های پیش ساخته -خانه های ویلایی ) از نوع U.P.V.C  با شیشه دوجداره  و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی  و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب .
طراحی سازهمطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه ) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (40×40)،(80×40)،(70×70)و (80×80)
کفسازی ازنوع سرامیک درجه یک 40×40 با ملات ماسه وسیمان و بندکشی
با ما در ارتباط باشید. 09124848048 - 02143078000