مشخصات فنی کانکس ها

مصالح مصرفی در این نوع کانکس ها از نوع درجه یک و مرغوب می باشد که برای اسکان مهندسین و عوامل اجرایی پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. مشخصات فنی این نوع کانکس به شرح ذیل می باشد:

1. شاسی کف بصورت دورکلاف یا اسکی (بستگی به ابعاد کانکس دارد) و از تیرآهن (IPE14,IPE16,IPE18) با توجه به ابعاد کانکس می باشد.

2. در اسکلت بدنه و کف از پروفیل های استاندارد 40×40 ،40×80 در فواصل 57 سانتیمتری استفاده می گردد و برای جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش در چهار طرف لچکی اجرا میگردد..

3. دراستراکچر اصلی به طور کامل ضد زنگ اجرا می گردد.

4. بمنظور ثابت نمودن بار در طول مسیر و در زمان بارگیری و تخلیه ،قلاب های فولادی با پلیت به شاسی متصل می گردد.

5. پوشش خارجی دیواره های کانکس و کیوسک نگهبانی از جنس ورق گالوانیزه رنگ کوره ای بضخامت 0/5 میباشد که با پیچ های سرمته ای و پرچ های فولادی به اسکلت نصب می گردد.

6. پوشش داخلی دیواره ها و سقف کانکس از نوع P.V.C طرح چوب می باشد.

7. میان دیواره های کانکس از پلی استایرن دیرسوز بضخامت 4 سانتیمتر بعنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می شود.

8. درب های ورودی و پنجره ها از جنس آلومینیومی (در صورت نیاز درب و پنجره های U.P.V.C با شیشه دوجداره استفاده می شود.)و درب های داخلی از نوع H.D.F چوبی می باشد.

9. پوشش کف از تخته های فارلینپلکس بضخامت 18 میلیمتر با اجرای کفپوش از جنس درجه یک طرح پارکت می باشد.

10. تاسیسات برق و تلفن بصورت روکار داخل داکتهای پلاستیکی P.V.C با رعایت کلیه استانداردهای BS اروپا،کلید وپریزهای صادراتی ، مهتابی روکار 40×2 و و سیم کشی از کابل نمره 2.5 با مینیاتوری جداگانه جهت سیستم گرمایش و سرمایش اجرا می گردد .

11. سقف کانکس بصورت دوشیب از جنس ورق گالوانیزه سینوسی اجرا شده و تمامی اتصالات بدنه و سقف با پرچهای نمره 10-18-21 و پیچهای سرمته ای با فواصل 10. سانتیمتری نصب می گردد.

12. کانکس از رنگ روغنی سریع  و خشک و به رنگ دلخواه مشتری رنگ آمیزی می شود.

13. در صورت نیاز ، آبدارخانه مجهز به کابینت های M.D.F، سینک، آبچکان، شیر آلات اهرمی از نوع درجه یک، لوله کشی های سرد و گرم از نوع پلی اتیلن، و یک عدد هواکش برقی 17×17 و سرویس بهداشتی شامل توالت ایرانی (در صورت نیاز فرنگی )و روشویی چینی، شیرآلات اهرمی درجه یک، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم ، جای حوله و صابون و هواکش 17 ×17 داخل کانکس  اجرا می شود.