خرید ویلا پیش ساخته

ویلا پیش ساخته

این ویلا دارای دو اتاق خواب با کمد دیواری، یک آشپز خانه بزرگ به همراه کابینت ، گاز صفحه ای ، هود و سینک ظرفشویی با میز نهارخوری  ویک سرویس بهداشتی کاملا لوکس در کنار درب ورودی می باشد. همچنین یک حمام بزرگ که در اتاق خواب مستر تعبیه گردیده است.سالن پذیرای بزرگ با لوستر های شیک و چراغ های روشنایی دیواری در قسمت های مختلفنیز محل نشیمن و پذیرایی از میهمانان در این ویلای پیش ساخته می باشد.
سیستم لوله کشی این ویلای پیش ساخته جهت جلو گیری از یخ زدگی در زمستان بصورت توو کار اجرا گردیده که برای مناطق سردسیر بسیار گزینه کار آمدی می باشد.همچنین برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و حفظ دمای محیط داخل از عایق چهار سانتیمتری پلی استایرن و یک لایه یک سانتیمتری فوم بکار رفته است که هم عایق سرمایشی و هم صوتی می باشد.
درب اصلی این ویلای پیش ساخته از نوع ضد سرقت بوده که هم سازه را در برابر سرقت حفاظت نموده و هم زیبایی ظاهری به ورودی اصلی می بخشد.
پنجره های این کار از نوع دوجداره پی وی سی بوده که هم از آمدن صدای خارج به داخل جلوگیری کرده و هم تامین کننده نور مناسب فضای داخلی می باشد.از طرفی پنجره های رو به باغ بصورت قدی برای استفاده از دید مناسب فضای خارجی در نظر گرفته شده است.

ارتفاع بلند سقف سازه این امکان را فراهم می سازد تا لوستر های زیبایی بتوان در آن نصب نمود و سیستم برق کشی این سازه بصورت توو کار می باشد که توسط جعبه فیوز مینیاتوری محافظت می گردد و برای هربخش کابل مجزا و فیوز مجزا در نظر گرفته شده و در آنجایی که نیاز به تلفن و پریز آنتن می باشد سیم کشی و پریز هایی تعبیه گردیده ، همچنین کابل کشی های مجزایی برای نصب کولر گازی در قسمت های مورد نیاز در نظر گرفته شده است..
این ویلای پیش ساخته بهترین گزینه برای خانواده های بیشتر از چهار نفر می باشد و فضای پذیرایی بزرگ آن برای برگزاری دور همی های فامیلی و تماشای تلوزیون بخوبی جوابگو نیاز شما خواهد بود و برای جلوگیری از پرت شدن فضا یا غیر قابل استفاده بودن فضا در سالن پذیرایی بگونه ای محاسبات سازه ای انجام شده که هیچ گونه ستونی در این بخش قرار نگیرد تا بتوان فضای یک پارچه تری برای قرار دادن مبلمان به صاحب بنا بدهد.اما اگر ابعاد کوچکتری مد نظر دارید می توانید به محصول ویلای پیش ساخته 38.5 متری یا کانکس ویلایی ساندویچ پانل مراجعه فرمائید..
گروه کانکس ما میزان زمان اجرای این ویلای پیش ساخته را سی پنج روز از زمان شروع مراحل تولید در نظر گرفته است که به نسبت سازه بنایی سنتی بسیار مناسب بوده و با عث کاهش هزینه های تجهیز و نگهداری کارگاه می گردد و در مدت زمان بسیار کمتری آماده بهره برداری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *