چرا در بعضی کانکس ها هنگام بارگیری و تخلیه تغییر شکل ایجاد میگردد؟

عمده علل تغییر شکل کانکس ها بعد از جابه جایی در ذیل به چند مورد اشاره شده که خریداران را آگاه می سازد که در برخی محصولات که ماندگاری بالایی دارند قیمت ارزانتر یا گرانتر حتما دلیلی دارد:

عدم وجود پلیت جهت قلاب های اصلی کانکس

اجرای پروفیل های ضعیف و سبک جهت اسکلت فلزی

زیاد بودن فواصل پروفیل ها در تیر ریزی سقف، ستون ها و کف

نبود لچکی در کناره ستون ها

استفاده از پروفیل های غیراستاندارد در کانکس های کارگاهی

فاصله زیاد بین قلاب ها

استفاده از الکترودهای غیر استاندارد و جوشکاری ضعیف در کانکس و کاروان ها

تراز نبودن کف سازه که باعث کج رفتن دیواره ها شده و فشار سقف را همواره تحمل می کند

به یکباره بلند کردن سازه توسط جرثقیل که می بایست از افراد با تجربه در زمینه بارگیری و تخلیه استفاده گردد

بلند و کوتاه بودن زنجیرهای متصل به قلاب ها

عدم بارگیری صحیح محصولات

لذا شرکت کانکس بناگر با توجه به سوابق و تجربیات خود در این حوزه اقدام به طراحی و ساخت سازه های پیش ساخته با در نظر گرفتن تمامی محاسبات و کنترل کیفی در خصوص جوشکاری در اسکلت فلزی نموده و سازه ی خود را با ضمانت معتبر به فروش می رساند زیرا اعتقاد و رسالت این شرکت بر این است که فروش انتهای معامله و مبادله نیست بلکه آغاز یک خدمت و تعهد است.

3 پاسخ

  1. چه کار عالی BuildWall انجام می دهد! به جز خدمات عالی آنها موقعیت اجتماعی فعال را در پیش گرفته و به کودکان کمک می کنند! من از چنین سبک زندگی قدردانی می کنم و به کار علاقه دارم. امیدوارم که آنها هر چه بیشتر جلسات خیریه را برگزار کنند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من BuildWall را به عنوان یک شرکت بزرگ ساختمانی می شناسم. و حالا من از تجربه خیریه آنها خوشحالم! من – به عنوان یک مشتری معمولی – بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. متشکرم!

  2. چنین کارزارهای خیریه باید منظم باشد. به نظر من این وقایع توجه مردم را به مشکلات مختلف جلب می کند. و BuildWall شرکتی است که در واقع اهمیت می دهد. من مشتاقانه منتظر شنیدن در مورد کمپین ها و رویدادهای جدید هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *