کانکس تیپTYPE-A

پیشنهاد کانکس بناگر برای مشتریان عزیز میباشد در ابتدا پس از بررسی تقاضای بهره برداراز لحاظ ابعاد و تعداد درب و پنجره ها(upvc دو جداره با گاز آرگن )و تایید پلان نهایی آن از سوی مشتری محترم به واحد تولید جهت ساخت ارجاع داده خواهد شد .واحدتولیدکانکس بر اساس پلان دریافتی کانکس از واحد فروش اقدام به ساخت اسکلت فلزی کانکس با توجه به بارگذاری های صورت گرفته از بخش فنی تولید میگردد .

پس از تکمیل اسکلت کانکس و اجرای ضدزنگ کامل به بخش پوشش های بیرونی(ورق گالوانیزه رنگ کوره ای 5/0) وپوشش های داخلی کانکس (pvcروکشدار) وعایق میانیکانکس (پلی استایرن 4 سانتیمتری ،وعایق پلی اتیلن نواری) ارسال تا اتصالات بدنه های کانکس به اتمام رسد .

با توجه به نقشه تاسیسات برقی اصلی کانکس این مرحله توسط متخصصین مجرب در این واحد و با درنظر گرفتن نوع سیم به کار رفته در کانکس-نوع روشنایی کانکس-تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی انجام میگردد.

بخش رنگ آمیزی کانکس با در نظر گرفتن رنگ مورد درخواست مشتری اقدام به ترسیم حاشیه مورد درخواست بارنگ روغنی سریع نموده و پلاک شرکت کانکس بناگر را بر روی بدنه کانکس بعنوان سازنده این محصول نصب مینماید .محصول نهایی خروجی از کارخانه شرکت کانکس بناگر به مدت 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ضمانت مینماید .

برای مشاهده نمونه کانکس های تیپ A کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *