کانکس سایدینگ

مصالح مصرفی در این نوع کانکس ها از نوع درجه یک ،مرغوب و شیک میباشد از این رو برای استفاده به عنوان دفتر فروش،دفتر اداری ، دفتر مهندسین و…مناسب می باشد . مشخصات فنی این نوع کانکس به شرح ذیل میباشد:

1. اسکلت بدنه و کف از پروفیل های مقاوم استاندارد 80 × 40، 40 × 40 اجرا میگردد که برای کف سازه در فواصل 40 سانتیمتری و برای بدنه کانکس در فواصل 60 سانتمیتری استفاده می شود.

2. دراستراکچر اصلی به طور کامل ضد زنگ اجرا می گردد.

3. شاسی کف بصورت دورکلاف یا اسکی (بستگی به ابعاد کانکس دارد) واز تیرآهن IPE14,IPE16,IPE18 ) با توجه به ابعاد کانکس) می باشد.

4. پوشش خارجی دیواره ها از جنس ورق های سایدینگ طرح کانادایی که با پیچ های سرمته ای و پرچهای فولادی  به اسکلت سازه نصب می گردد .

5. پوشش داخلی دیواره ها و سقف از نوع P.V.Cطرح چوب با اتصالات و ابزارهای مخصوص می باشد.

6. عایق میانی از نوع پلی استایرن نسوز  ضد سرما و گرما به ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته بالا(عایق حرارتی و صوتی) استفاده می شود.

7. پوشش کف از جنس تخته های چندلایی به ضخامت 18 میلیمتر فارلینپلکس واترپروف با کفپوش از جنس درجه یک طرح پارکتی اجرا می گردد .

8. درب ورودی و پنجره ها  از جنس U.P.V.C با شیشه دوجداره و درب های داخلی از نوع H.D.F چوبی می باشد

9. تاسیسات برق وتلفن بصورت روکار داخل داکتهای پلاستیکی P.V.C ،کلید وپریزهای صادراتی ، مهتابی روکار 40×2 و و سیم کشی از کابل نمره 2.5 با مینیاتوری جداگانه جهت سیستم گرمایش و سرمایش و چراغ تونلی در کنار درب ورودی اجرا می گردد .

10. سقف بصورت دو شیب از ورق سینوسی پیش رنگ درجه یک اجرا میگردد و تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای و پرچهای نمره 10- 18- 21 و 35 تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی میباشد که با استفاده از پمپ باد با فواصل cm10متصل می گردد.

11. آبدارخانه با لوله کشی های سرد و گرم از نوع پلی اتیلن و اتصالات ، شیر آلات اهرمی از نوع درجه یک استاندارد ایرانی، کابینت های فلزی با دربهای M.D.F، سینک، آبچکان و یک عدد هواکش برقی 17×17 اجرا می گردد (در صورت نیاز).

12. سرویس بهداشتی و حمام با لوله کشی های سرد و گرم از نوع پلی اتیلن و اتصالات، شیر آلات اهرمی درجه یک، کف از سرامیک درجه یک،کاسه توالت ایرانی، زیر دوشی همراه با روشویی چینی، جای حوله و صابون و هواکش برقی 17× 17 اجرا می گردد (در صورت نیاز).