کانکس پانلی

این نوع کانکس ها که اغلب برای کادر مهندسی مدیریتی مورد استفاده میباشد با استفاده از مرغوب ترین متریال تولید شده و عمر مفید آنها بیش از 10 سال می باشد. مشخصات فنی کانکس های پانلی به شرح ذیل می باشد:

1. شاسی کف بصورت دور کلاف با تیر آهن های  IPE140 ،  IPE180 و پروفیل های رایج و استاندارد در ابعاد  40×40 و 80 × 40 ، علاوه بر آن چهار قلاب از ناودانی آهنی 10 بر روی شاسی کف جوش داده میشود تا بتوان کانکس را توسط جرثقیل جابجا نمود .

2. استراکچر فلزی قابهای دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ و رنگ آمیزی کامل .

3. پوشش خارجی دیواره ها و سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت 0/5 میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته 2±40 کیلوگرم در متر مکعب می باشد.

4. پوشش کف از تخته های چند لایه خارجی به ضخامت 18 میلیمتر فارلین پلکس با پوشش نهایی از کفپوشهای پلاستیکی طرح پارکت به ضخامت 2 میلیمتر.

5. درب ورودی و پنجره ها از نوع U.P.V.C با شیشه دو جداره به ضخامت 4 میلیمتر با قفل و یراق آلات درجه یک .

6. آبدارخانه با کابینت های M.D.F همراه با سینک  و آبچکان و  شیرآلات اهرمی  درجه یک – لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم و هواکش17 ×17 .

7. سرویس بهداشتی شامل توالت ایرانی ( یا فرنگی) و روشویی چینی، شیرآلات اهرمی درجه یک، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم، خشک کن برقی و هواکش 17 ×17 .

8. سیم کشی از کابلهای 1/5 ، 2/5 و 4 میلیمتر بصورت روکار در داکتهای پلاستیکی همراه با کلید و پریزهای برق.

9. تلفن و همچنین روشنایی از نوع مهتابی 40×2 با قاب شبکه ای و چراغ تونلی جهت درب ورودی و  نصب کلید های مینیاتوری و سوکت کوئیک کانکتور 32 آمپربا جعبه تقسیم .