کانکسهای چند قلو

کانکس های چند قلو با قابلیت مونتاژ سریع و دمونتاژ

این نوع مجموعه ها صرفاً جهت مصارف اداری ، کارگاهی و خوابگاهی بوده و ضمنا دارای قابلیت مونتاژ و دمونتاژ شدن در کوتاه ترین زمان ممکن میباشند .ارتفاع و جزئیات ساخت این نوع کانکسها نسبت به کانکسهای دیگر متفاوت بوده و دارای استراکچر مقاوم تری میباشند .

مشخصات فنی:

 • شاسی کانکس از  تیرآهن IPE نمره 180 بصورت دورکلاف میباشد .
 • قلاب جهت ثابت نمودن کانکس در طول مسیر و قلاب های فولادی در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت به شاسی متصل میگردد.
 • دیواره های خارجی کانکس از جنس ورق گالوانیزه رنگ کوره ای فرمدار به ضخامت 0/5 ضد شوره و کپک با پیچ های سرمته ای و پرچهای فولادی  به اسکلت نصب میگردد .
 • دیواره های داخلی و سقف کانکس از نوع P.V.C  طرح چوب  (کمپارس )  با اتصالات و ابزارهای مخصوص، مقاوم در برابر عوامل جوی خورنده .
 • عایق میانی از نوع پلی استایرن دیرسوز ، ضد سرما و گرما به ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته بالا (عایق حرارتی و صوتی ) .
 • تخته های کف کانکس به ضخامت 16 میلیمتر کاسپین  بصورت ضدآب با اجرای کفپوش از جنس درجه یک طرح پارکتی .
 • اجرای تخته کوبی نواری جهت زیرسازی P.V.C و استحکام دیواره ها و سقف .
 • درب  ورودی به ابعاد 187×80 و پنجره به ابعاد 80 ×120 از جنس آلومینیومی رنگ  کوره ای  .
 • تاسیسات برق وتلفن کانکس کامل روکار داخل کانالهای مخصوص هدایت سیم با رعایت کلیه استانداردهای BS اروپا (داکت پلاستیکیP.V.C)کلید وپریز صادراتی ، مهتابی روکار 40×2 و اجرای چراغ تونلی در کنار درب ورودی و جهت سیستم گرمایش و سرمایش کابل نمره 2.5 با مینیاتوری جداگانه اجرا میگردد .
 • اجرای سقف بصورت دوشیب از ورق گالوانیزه بهمراه ایزوگام نواری بین ورق ها جهت ایزولاسیون کامل سقف و آبندی بیشتر. اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای  و پرچهای نمره 10- 18- 21 تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی که با استفاده از پمپ باد با فواصل 10cm متصل میگردد.
 • رنگ آمیزی کانکس از نوع رنگ روغنی سریع و خشک با حاشیه مورد درخواست کارفرما .
 • آبدارخانه کانکس شامل شیرآلات از نوع درجه یک استاندارد ایرانی ، 80 سانتیمتر کابینت زمینی و هوایی، سینک و آبچکان ، کانتر OPEN و یک عدد هواکش 17×17 میباشد .

کانکس کارگاهی

کانکس به اتاقک هایی از پیش ساخته شده و آماده ای گفته میشود که بیشترین برتری آنها نسبت به سازه سنتی اجرا در محل ، قابلیت جابجایی آنها میباشد .

این اتاقک ها برای اسکان موقت یا دائمی در مناطقی که به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و یا حمل و نقل ، امکان ساخت و ساز وجود نداشته و به صرفه تر میباشند.
کانکس های پانلی  با توجه به نوع بهره برداری و شرایط آب و هوایی که در آن قرار میگیرند با مصالح مختلفی ساخته میشود.
شرکت کانکس بناگر با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب خود و با استفاده از مصالح مختلف اقدام به تولید و خرید و فروش کانکس های پنلی با کیفیت نموده است.
کانکس های روتین آماده تحویل این شرکت بصورت سالنی و مجهز به سیستم برق و تلفن روکارو به رنگ دلخواه و سفارش مشتری تولید و ارائه میگردد و در صورت نیاز ،امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی ایرانی و یا فرنگی ، حمام ، آبدارخانه ، پارتیشن بندی داخلی ،سیستم سرمایش  وگرمایش و… وجود دارد.
کانکس بصورت روتین با عرض 2/40 و یا 3 متر و طول های مختلف ( 1 تا 12 متر) طراحی و تولید میشود و در صورت نیاز به عرض بیشتر ، امکان ساخت بصورت دوقلو یا چند قلو وجود دارد.

 

 

کانکس پانلی

این نوع کانکس ها که اغلب برای کادر مهندسی مدیریتی مورد استفاده میباشد با استفاده از مرغوب ترین متریال تولید شده و عمر مفید آنها بیش از 10 سال می باشد. مشخصات فنی کانکس های پانلی به شرح ذیل می باشد:

1. شاسی کف بصورت دور کلاف با تیر آهن های  IPE140 ،  IPE180 و پروفیل های رایج و استاندارد در ابعاد  40×40 و 80 × 40 ، علاوه بر آن چهار قلاب از ناودانی آهنی 10 بر روی شاسی کف جوش داده میشود تا بتوان کانکس را توسط جرثقیل جابجا نمود .

2. استراکچر فلزی قابهای دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ و رنگ آمیزی کامل .

3. پوشش خارجی دیواره ها و سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت 0/5 میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته 2±40 کیلوگرم در متر مکعب می باشد.

4. پوشش کف از تخته های چند لایه خارجی به ضخامت 18 میلیمتر فارلین پلکس با پوشش نهایی از کفپوشهای پلاستیکی طرح پارکت به ضخامت 2 میلیمتر.

5. درب ورودی و پنجره ها از نوع U.P.V.C با شیشه دو جداره به ضخامت 4 میلیمتر با قفل و یراق آلات درجه یک .

6. آبدارخانه با کابینت های M.D.F همراه با سینک  و آبچکان و  شیرآلات اهرمی  درجه یک – لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم و هواکش17 ×17 .

7. سرویس بهداشتی شامل توالت ایرانی ( یا فرنگی) و روشویی چینی، شیرآلات اهرمی درجه یک، لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم، خشک کن برقی و هواکش 17 ×17 .

8. سیم کشی از کابلهای 1/5 ، 2/5 و 4 میلیمتر بصورت روکار در داکتهای پلاستیکی همراه با کلید و پریزهای برق.

9. تلفن و همچنین روشنایی از نوع مهتابی 40×2 با قاب شبکه ای و چراغ تونلی جهت درب ورودی و  نصب کلید های مینیاتوری و سوکت کوئیک کانکتور 32 آمپربا جعبه تقسیم .

کانکس های دوقلو

انواع کمپ های پانلی کمپ های اداری تولیدی شرکت کانکس بناگر در ابعاد و اندازه های مختلف با بهره برداری های گوناگون طراحی و تولید میگردد که بصورت کمپ های تجهیز کارگاه ، کمپ های اداری ، کمپ های کارگاهی ، کمپ های پالایشگاهی ، بصورت ساخت کارگاه و ساخت درمحل قابل اجرا می باشند .