درباره بناگر

بناگردرباره ما

ما بناگر هستیم.

ما متعهد به ارائه ایمن و پرسرعت برای شما هستیم، راه حل های صنعتی وسریع برای بسیاری از کارخانجات و داریم.

در بناگر، هدف ما ایجاد منطقه ای امن برای شما توسط کارکنان است که ما را قادر می سازد تا انتظارات مشتریان را با هر سلیقه و بودجه ای به موقع برآورده کنیم.

ویلای پیش ساخته بتنی

17 سال سابقه درخشان در خصوص طراحی و اجرای انواع سازه های پیش ساخته ویلا، ساختمان، کیوسک، کانکس، اتاق‌های فارم، سوله و…

شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر دارای سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان CRM وعضو اتحادیه آهنکاران و صنعتگران وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، عضویت در نظام مالیات بر ارزش افزوده اشخاص حقوقی میباشد.

0
پروژه ها
0
تقدیر نامه ها
0
پروژه های این ماه
قیمت کانکس فروشگاهی - بناگر

چشم انداز

بناگر بر این باوره که کیفیت مسولیت همه ماست، بدین مفهوم که کلیه مدیران، کارکنان، بازرسین و محققان یک به یک به افزایش کیفیت تعهد داشته و رسالت خود را، ارتقاء تمامی محصولات و خدمات درسطح کشور میداند.

هدف ما

هدف از تشکیل و تاسیس شرکت بناگر، کمک رسانی به صنعت ساختمان سازی و بهبود بخشیدن به خدمات سریع و قابل دسترس برای سطوح مختلف جامعه (با هر میزان درآمد و بودجه)و البته اشائه فرهنگ و الگویی مناسب برای استفاده از محصولات پیش ساخته در سراسر کشور است.

در این راستا تفاهم نامه همکاری به منظور گسترش و توسعه کسب و کار، بین شرکت بناگر، شرکت کالبد رویان هوشمند و شرکت هیرمند وابسته به دانشگاه علم و صنعت ایران و منعقد گردید.

سفارش خانه پیش ساخته
برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

مشاوره رایگان در جهت ساخت ویلای پیش ساخته، ساختمان های پیش ساخته ویا خرید کانکس... به صورت از مجموعه بناگر

لوگو بناگر

درباره مدیرعامل

هیچ چیز نمیتواند جایگزین فرهنگ غنی ارائه خدمات مفید به مشتریان باشد .کمک ما به شما، تامین و استقرار انواع فضاهای از پیش ساخته شده با بهره برداری های متفاوت است.

طراح ومجری انواع ساختمان های پیش ساخته اعم از تجهیزکارگاه های ساختمانی، اضافه بنای پیش ساخته، خوابگاهی، غذا خوری، اسکان های موقت و دائم،بیمارستان های پیش ساخته و کلین روم هاو سایر فضاهای قابل ساخت پیش ساخته.

طراحی و ساخت انواع خانه های پیش ساخته، بتنی،اسکلت فلزی، چوبی، کامپوزیتی، که با توجه به مصالح مصرفی با هر بودجه و سلیقه ای سازگار میباشد.

از طراحی تا تولید اتاق های خاص صنعتی با بهره برداری های مختلف،اتاق ژنراتور، کاناپی،پست برق پیش ساخته،اتاق های BTS،اتاق های مخابراتی و کانکس های سفارشی پانلی.

کانکس های روتین تولید آماده تحویل وکانکس های سفارشی سازی شده بر اساس نوع مشخصات فنی و مصالح مصرفی مطابق با سلیقه و بودجه خریداران محترم.

انواع کانکس های فروشگاهی، اتاقک های خدمات و ارائه محصول کاملا سفارشی سازی شده.

ما که هستیم؟

تیم قدرتمند بناگر

پریسا صفایی - بناگر

پریسا صفایی

مدیر فروش

پگاه - بناگر

پگاه شجاعی

حسابدار

شادی ابوذری - بناگر

شادی ابوذری

مدیر روابط عمومی

محمد راد - بناگر

محمد آبائی

معاون اجرایی

بخشی از افتخارات بناگر

تنها بخشی از افتخارات و سوابق کاری ما با شماست…

مشتریان ما