سوالات متداول

با توجه به اینکه زمان اجرای پروژه ها متناسب با متراژ و حجم آن محاسبه میشود، از این رو زمان تقریبی برای هر 100 مترمربع حدود 35 روز محاسبه میگردد. تلرانس قیمت کار، بنا به نوع مصالح مصرفی تعریف میشود اما به صورت کلی شروع قیمتها ازمترمربعی پنج میلیون الی 9 میلیون تومان میباشد.به دلیل ثابت نبودن نرخ در بازارها میبایست تا نهایت 3 روز بعد از ارسال پیش فاکتور نسبت به عقد قرارداد اقدام فرمایید. یکی از نکات ثابت شده در شرکت بناگر موضوع کیفیت و نوع تکنیک های منحصربفرد این مجموعه میباشد.تمامی پروژه های شرکت بناگر توسط تکنسین های مجرب ، مهندسین ناظر، مدیر پروژه کنترل و اجرا میشود . ساختمان های پیش ساخته در رده ساختمان های دارای طول عمر بالا قرار داشته و بصورت میانگین با لطمینان خاطر 50 سال قابل استفاده میباشند. عواملی مانند باد شدید، برف، باران، رطوبت و شرایط استفاده، در طول عمر ساختمان تاثیرگذار میباشند. مانند سایر انواع ساختمان ها رسیدگی های استاندارد در طول عمر ساختمان تاثیر مثبت دارد.ساختمان های پیش ساخته بصورت 2 طبقه قابل اجرا هستند. ساختمان های فولادی سبک تا 3 طبقه نیز قابل اجرا میباشند.

چرا کانکس بناگر

دلایل انتخاب کانکس بناگر (برترین تولید کننده کانکس و خانه های پیش ساخته در ایران) چیست؟
مفتخریم با نام بناگر به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت (Q.C) و مهندسین مجرب وکار آمددرزمینه طراحی وتولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته خود را معرفی نماییم . امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم . کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید و برخی از ویژ گی ها و قابلیت های این مجموعه مختصراً به شرح ذیل میباشد.

1-استراکچر:

اسکلت بدنه و کف از پروفیل های مقاوم استاندارد 40×40 و40×80 برای کف سازه در فواصل 45 سانتیمتری و اجرای ضد زنگ در استراکچر اصلی مقاوم در برابر نیروهای کششی و جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش کف(اجرای لچکی در چهار طرف) .

2-شاسی کانکس:

شاسی کف کانکس ازتیرآهنهای IPE نمره 140 الی 200 استاندارد بصورت اسکی میباشد

3-وزن کانکس:

يكي از عوامل مهم در تعيين مقاومت و عمر كانكس وزن آن ميباشد. استفاده از پروفيل هاي سبك و شاسي قوطي شده ورق بجاي تيرآهن در موقع جابجائي کانکس باعث آسيب ديدگي كانكس و در نتيجه باز و بسته نشدن درب و پنجره ها و يا به عبارتي ديگر باعث تاب برداشتن اسكلت كانكس ميشود و آب بندي كانكس از بين رفته و بهنگام بارش باران از سقف آن آب به داخل كانكس نفوذ ميكند. وزن كانكس هاي ارزان قيمت حدود 25 الی 35 درصد كمتر كانكس هاي مرغوب ميباشد.

4-ورقه های بدنه کانکس:

اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای و پرچهای نمره 10- 18- 21 تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی که با استفاده از پمپ باد با فواصل cm10 متصل میگردد. درصورت استفاده از ورق های رنگی غير كوره اي در بدنه و سقف بعد از مدت زمان كوتاهي رنگ پوسته مي كند و باعث زنگ زدگي مي شود كه اين حالت در كانكس هاي شرکت بناگر ديده نميشود.پرچ آلومينيومي در روي ورق گالوانيزه استحكام كافي ندارد و به راحتي با كوچكترين حركت بريده مي شود اما پرچ فولادي استحكام بيشتري دارد.

5-عایق حرارتی و صوتی:

استفاده از درب و پنجره UPVC قابل مقايسه با در و پنجره آلومينيومي نيست، با استفاده از در و پنجره UPVC آب به داخل كانكس نفوذ نمیكند و حرارت داخل كانكس بيشتر از در و پنجره هاي آلمينيومي قابل انتقال ميباشد.

6-پوشش داخلی کانکس:

دیواره های داخلی وسقف ازنوع P. V .C طرح چوب (آذران پلاستیک و یا کمپارس ) با اتصالات و ابزارهای مخصوص مقاوم در برابر عوامل جوی خورنده

7-تاسیسات برق داخل کانکس:

تاسیسات برق وتلفن کامل روکار داخل کانالهای مخصوص هدایت سیم با رعایت کلیه استانداردهای BS اروپا (داکت پلاستیکیP.V.C) کلید وپریز صادراتی ، مهتابی روکار 40×2 و اجرای چراغ تونلی در کنار درب ورودی و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره 4 با مینیاتوری جداگانه و کلید پریزهای لگراند اجرا میگردد .هنگام استفاده از تأسيسات داخل كانكس مثل كولر و يخچال فريزر بايد در نظرداشت كابلي استفاده شود كه جوابگو باشد لذا كابل استفاده شده در كانكس هاي ارزان قيمت كابل ضعيف پيش بيني شده و ضعيف بودن كابل باعث آتش سوزي ميشود.

8-تخته کف و کف پوش کانکس:

تخته های کف به ضخامت 18 میلیمتر کاسپین بصورت واترپروف با اجرای کفپوش از جنس درجه یک طرح پارکتی .
تخته هاي كف كانكس ها بايد از چوب خارجي استفاده شود. در كانكس هاي ارزان قيمت نئوپان و يا MDF استفاده ميشود كه معمولاً در مقابل رطوبت و وزن كانكس نميتواند مقاومت كند.

9-حمل و بارگیری کانکس:

روي سقف كانكس ها قلاب هاي قوي بايد نصب شود كه در موقع بلندكردن ، قلاب از سقف جدا نشود، در كانكس هاي ارزان قيمت از قلاب هاي نمره 12 يا 14 استفاده ميكنند كه در خيلي مواقع قلاب از سقف جدا ميشود. قلاب هاي نصب شده روي كانكس هاي توليدي شرکت کانکس بناگر از نمره 20 ميباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید!

مشاوره رایگان در جهت طراحی و ساخت انواع محصولات پیش ساخته ازمجموعه بناگر

مشتریان ما

در بناگر، هدف ما ایجاد فضایی امن برای شماست،که ما را قادر می سازد تا انتظارات مشتریان ارجمند را به موقع برآورده کنیم.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری