گواهینامه ها و خط مشی شرکت بناگر

ساختمان های پیش ساخته بنـاگـر ، به عنوان يک واحد پیشرو در صنعت ساختمان های پیش ساخته اداری، کارگاهی و مسکونی ،کانکس ،کاروان ،اتاق های ویژه و اتاق های تمیز از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گيري از پیشینه مطلوب خود در این زمينه ، موفق به انجام پروژه های ماندگار و کم نظیر ، دریافت برگ زرینی به عنوان گواهی تایید از مشتریان و همچنین ارائه طرح و برنامه هاي جديد و متنوعی شده که این مجموعه را در جهت نیل به اهداف عالیه و بنيادين خود که همانا :

“لزوم ابداع و نو آوری ، استفاده از طرح های خلاقانه و مبتکرانه ، استفاده از المان ها و هویت های معماری بومی ایرانی و اسلامی همساز با اقلیم کشور ، ارائه محصولات با کیفیت ، حمایت از تولید ملی و ارائه الگویی منحصر بفرد در زمینه خدمات پس از فروش به مشتریان خود” می باشد ؛ یاری نموده است.

شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر بر آن است تا يكي از پيشگامان صنعت ساخت و ساز خشک در پروژه‌هاي بزرگ كشور باشد، كه با اتكاء به كارآمدي سازماني و دانش فني متخصصين خود و بهره‌گيري از مناسب‌ترين فناوري‌هاي روز دنيا نسبت به توليد این نوع محصولات با كيفيت مطلوب و منطبق با نظر مشتريان اقدام نمايد و در این زمینه سيستم های:

  • مديريت كيفيت ISO 9001:2015
  • مدیریت زيست محيطي ISO 14001:2004
  • مديريت ايمني و بهداشت حرفه اي OHSAS 18001: 2007
  • سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان ISO 10002:2007

 

به عنوان الگوی سيستم مديريت کيفيت خود برگزيده و با پيروی از اين الگو، و التزام به برآورده ساختن الزامات و بهبود مستمر اثربخشی آن، رئوس خط مشي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) خود را به شرح ذيل اعلام نموده و در جهت دستيابی سهل تر و سريع تر به راهبردهای اساسی ذیل تلاش می کند:

  • افزایش سطح رضايت مشتريان از طريق درك نيازها و انتظارات
  • ارتقاء سطح دانش پرسنل با آموزش هدفمند، برنامه ريزي شده ، مستمر و اثر بخش
  • بهبود مستمر فرايندهای طرح ریزی شده سازمانی
  • رعايت قوانين و مقررات زيست محيطي و تعهد به حفظ و پيشگيري از آلودگي محيط زيست و بهبود مستمر آن
  • رعايت قوانين و مقررات ايمني بهداشت حرفه اي و تعهد به حفظ بهبود مستمر سلامت و ايمني نيروي انسانی

محتوا و مفاد اين خط مشی كيفيت، كه طبق مكانيزم های مشخص و مؤثری در شرکت بناگر، معرفی گرديده است، چارچوب اصلی تعيين و بازنگری اهداف كيفيت این شرکت را تشكيل خواهد داد.

مديريت ارشد سازمان پايبندی خود را نسبت به اجراي اين خط مشی با پشتيباني و همراهي كليه كاركنان اعلام می‌دارد و با اعتقاد كامل به بهبود مداوم اثربخشی فرآيندهای سيستم مديريت كيفيت، خود را متعهد مي‌داند كه اين اصول را در كليه سطوح سازمان ترويج داده تا سرلوحه كليه فعاليتها قرار گيرد و از طريق نظارت مداوم بر اجرای آنها از تداوم اثر بخشی آن اطمينان حاصل نمايد.

بر همين اساس کلیه پرسنل شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر ، خود را موظف می دانند ضمن درك كامل اين خط‌مشی كيفيت و اهداف، راهبردها و ارزش های تصريح شده در آن، و در سايه هم‌دلی، هم‌فكری، و همكاری، با تلاش و جديت خود، در راستای دستیابی به این اهداف، حركت شرکت را در راستای تحقق آن تضمين نمايند.

ما بر این باوریم که “کیفیت مسئولیت همه ماست”. بدین مفهوم که کلیه مدیران، کارکنان، بازرسین و محققان شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر یک به یک به افزایش کیفیت تعهد داشته و رسالت خود را، ارتقاء کیفیت تمامی محصولات و خدمات در سطح کشور می دانیم.

خط مشی كيفيت شرکت ساختمان های پیش ساخته بناگر به صورت ساليانه، از نظر تداومِ تناسب، مورد بازنگری قرار می گيرد.

چشم انداز

 سال سابقه درخشان درخصوص طراحی واجرای انواع ویلاهای پیش ساخته، ساختمان های کارگاهی و صنعتی، کیوسک، کانکس، اتاق‌های خاص صنعتی، سرویس های بهداشتی، سوله وسایر فضا های مورد نیاز شما عزیزان.

 بناگر دارای سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان CRM عضو اتحادیه آهنکاران و صنعتگران وزارت صنعت معدن و تجارت، دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، عضویت در نظام مالیات بر ارزش افزوده اشخاص حقوقی میباشد.

 

افتخارات

آنچه مشتریان بناگر از محصولات پیش ساخته می گویند ...

نظرات مشتریان

رضا قهرمانی
رضا قهرمانیسازمان پیگیری و مدیریت بحران شهر تهران
بیشتر بخوانید
بدین وسیله مراتب سپاس خود را از بابت تلاش و زحمات همکاران محترم در راستای نصب ساندویچ پنل پایگاه بار کد ولایت از مصالح بکار رفته و تحویل در زمان پیش بینی شده را اعلام و از خداوند بزرگ موفقیت و خرسندی آن شرکت را مسئلت داریم.
مهدی ملک محمدی
مهدی ملک محمدیشرکت فولاد کاوه جنوب کیش
بیشتر بخوانید
اینجانب به عنوان نماینده بازرگانی پروژه های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش رضایت خود را از محصولات آن شرکت محترم اعلام نموده و ضمن تشکر از پرسنل و مسئولین محترم آن شرکت امید است در ادامه اجرای پروژه های این شرکت مجددا افتخار همکاری با آن مجموعه محترم محقق گردد.
کیوان کهیایی
کیوان کهیاییشرکت صفاتیکلو
بیشتر بخوانید
چنانچه مستحضر هستید شبانه روزی و همت والای همکاران آن شرکت محترم در مدت یک ماه کانکس مربوطه به اتاق کنترل پست اسپکه در سخت ترین شرایط زمانی و مکانی همزمان با پیک مصرف استان ساخته و متعاقبا و نصب شده است و این امر تاثیر بسزایی در راه اندازی پیش از موعد پروژه و تثبیت ولتاژ 63 کیلوبایت منطقه واشته است.
قبلی
بعدی
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
اشتراک گذاری