تمامی مزایای و کاربردهای ساخت کانکس در پشت ‌بام

ساخت کانکس در پشت ‌بام

تمامی مزایای و کاربردهای ساخت کانکس در پشت ‌بام :

یکی از عمده مشکلاتی که در زندگی روزمره شهری با آن دسته و پنجه نرم می‌کنید، کمبود فضای کافی برای نگهداری وسایل و زندگی است.

بدون شک داشتن یک فضای اضافی در هر کجای ساختمان می‌تواند دست شما را بسیار بازبگذارد.

مخصوصاً اگر قرار باشد تا از قسمت‌های پرت و دورافتاده پشت‌بام خانه خود استفاده کنید.

به همین دلیل امروزه شاهد این مورد هستیم که افراد بنا به دلایل مختلفی به ساخت کانکس در پشت ‌بام منزل و یا اداره خود دست می‌زنند.

ساخت کانکس در پشت ‌بام، انتخابی مناسب زندگی شهری

بدون شک داشتن یک فضای اضافی در هر خانه‌ای می‌تواند مزایای بسیار زیادی را با خودش به همراه داشته باشد.

برای مثال داشتن فضایی برای مطالعه، محلی برای نگهداری و انبار وسایل، قسمتی به‌عنوان کارگاه خصوصی و … حضور چنین فضایی به‌خصوص در جوامع شهری امروزه که کمبود فضا بیداد می‌کند، می‌تواند مزایایی دوبرابر داشته باشد.

ازاین‌رو افراد بسیار زیادی وجود دارند که از ساخت کانکس در پشت ‌بام به‌عنوان یک گزینه‌ای بسیار عالی برای اضافه‌کردن یک فضای دیگر به محیط خانه و یا اداره، یاد می‌کنند.

امکان ساخت انواع کانکس برای قرارگیری بر روی پشت‌بام وجود دارد

مزایای ساخت کانکس در پشت ‌بام را فراموش نکنید!

البته در این میان افراد بسیار زیادی هستند که باور دارند، ساخت و اجرای کانکس در پشت‌بام ساختمان‌ها و یا منازل، دردسرهای خاص خودش را دارد و چه نیازی به انجام این کار است؟

در پاسخ به این دسته از عزیزان باید اشاره کرد که وجود مزایای بسیار زیاد ساخت کانکس در پشت‌ بام که توسط شرکت بناگر انجام خواهد شد، می‌تواند سختی‌های آن را از بین ببرد.

از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اضافه‌کردن یک فضای خصوصی به ساختمان
  • استفاده از آن به‌عنوان یک اتاق جداگانه و مسکونی
  • استفاده از آن به‌عنوان محلی برای سکونت سرایدار
  • استفاده کردن از آن برای نگهداری و انبارکردن وسایل جهت جلوگیری از آسیب‌دیدن آن‌ها در شرایط مختلف جوی
  • استفاده از محیط ایجاد شده به‌عنوان کارگاه‌های مختلف مانند آرایشگاه، کارگاه‌های نجاری و …
  • استفاده از آن به‌عنوان گلخانه
  • استفاده از آن به‌عنوان محلی برای نگهداری از حیوانات و پرندگان خانگی
  • و …

تمامی مزایای و کاربردهای ساخت کانکس در پشت ‌بام

اجرای کانکس بر روی پشت‌بام به کمک شرکت بناگر

اما باید اشاره کرد که اجرا و پیاده‌سازی کانکس بر روی پشت‌بام می‌تواند سختی‌ها و مشکلات خاص خودش را داشته باشد.

شرکت بناگر باتکیه‌بر سابقه درخشان خود در امر ساخت کانکس در پشت‌ بام، می‌تواند به‌سادگی تمامی مشکلات را برطرف کرده و شما را دقیقاً به آن چه که می‌خواهید، برساند.

اگر شما هم قصد داشته باشید تا کانکسی را بر روی پشت‌بام خود قرار دهید، باید بدانید که دوراه برای این کار وجود دارد.

  • استفاده از کانکس‌های ازپیش‌ساخته
  • مونتاژ قطعات مختلف کانکس

استفاده از کانکس‌های ازپیش‌ساخته مخصوص ساختمان‌هایی است که ارتفاع کمی داشته و می‌توان کانکس از پیش‌تولید شده را به کمک جرثقیل‌های مختلف، بر روی پشت‌بام قرار داد.

این روش مزایای خاص خودش را دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاهش سرعت اجرای کار و پیاده‌سازی سریع‌تر آن اشاره کرد.

اما استفاده از کانکس‌های ازپیش‌ساخته معایبی دارد که موجب شده تا مونتاژ قطعات مختلف کانکس‌ها، طرفداران بیشتری داشته باشد.

 

ساخت کانکس بر روی پشت‌بام به رعایت نکات مهمی نیاز دارد

کانکس موردنظر خودتان را بر روی پشت‌بام بسازید

بعد از بازدید از کانکس‌های مختلف شرکت بناگر و انتخاب یک کانکس مناسب با نیاز و سلیقه خودتان، اکنون زمان آن رسیده است تا کانکس موردنظر بر روی پشت‌بام شما مونتاژ و پیاده‌سازی شود.

در این روش ابتدا قطعات مختلف به‌صورت جداگانه به کمک بالابر و یا از راه‌های دیگر، به پشت‌بام منزل برده می‌شوند.

سپس بهترین نقطه برای قرارگیری کانکس توسط مهندسان بناگر مشخص شده و مراحل ساخت کانکس در پشت ‌بام، شروع خواهد شد.

حال تنها باید اجازه دهید تا متخصصان بناگر کانکس موردنظر شما را در کم­ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، در نقطه مشخص شده، مونتاژ و سرهم‌بندی کنند.

بعد از اتمام کار نیز می‌توانید به‌سادگی از کانکس خودتان در پشت‌بام لذت ببرید.

این نکات را در حین اجرای کانکس بر روی پشت‌بام در نظر بگیرید:

در این میان نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید پیش از اجرا و نصب کانکس بر روی پشت‌بام، مورد بررسی قرار بگیرند.

اول‌ازهمه باید مکانی که محل قرارگیری کانکس است، به‌هیچ‌عنوان نباید مشکلی را برای سایر همسایگان جهت رفت‌وآمد آن‌ها، به پشت‌بام، ایجاد کند.

از سوی دیگر کانکس نصب شده بر روی پشت‌بام باید به‌گونه‌ای قرار بگیرد که شرایط مختلف جوی مانند باد، طوفان و … منجر به آسیب رسیدن و جداسازی کانکس از پشت‌بام نشود.

از سوی دیگر باید میزان تحمل سقف و پشت‌بام توسط مهندسان خبره، اندازه‌گیری شود تا اجرای کانکس در پشت‌بام، هیچ‌گونه خطری برای اهالی ساختمان ایجاد نکند.

تمامی این موارد توسط کارکنان و مهندسان شرکت بناگر انجام خواهد شد و شما می‌توانید با خیالی آسوده از کانکس خودتان در پشت‌بام، لذت ببرید.

 

ساخت کانکس در پشت ‌بام در کمترین زمان ممکن به کمک شرکت بناگر

حال ممکن است شما هم بعد از آشنایی با مزایای بسیار زیاد استفاده از کانکس در پشت‌بام، قصد داشته باشید تا یکی از آن‌ها را بر روی پشت‌بام منزل خودتان پیاده‌سازی کنید.

اگر شما هم جز چنین افرادی هستید که می­خواهید از خدمات متنوع و گسترده شرکت بناگر در این زمینه بهره بگیرید، در ابتدا می‌توانید به وب‌سایت این شرکت مراجعه کرده و از کانکس‌ها با طرح‌ها و مدل‌های مختلف آن دیدن کنید.

حال می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه خودتان، یکی از طرح‌ها را برای پیاده‌سازی بر روی پشت‌بام منزل خود، انتخاب کنید.

بعد از آن باید پشت‌بام شما توسط مهندسین و کارشناسان شرکت بناگر مورد بررسی قرار گرفته تا به‌خوبی مشخص شود آیا امکان پیاده‌سازی و ساخت کانکس در پشت ‌بام منزل شما وجود دارد، یا خیر.

به‌صورت کلی، چیزی در حدود 99 درصد از موارد، این اجازه صادر خواهد شد.

پس از آن شما می‌توانید خرید خودتان را انجام داده و منتظر باشید تا تیم خبره و مجرب شرکت بناگر، کانکس موردنظر شما را در کم­ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت موجود، برای شما پیاده‌سازی کنند.

به یاد داشته باشید که شرکت بناگر 18 سال به‌عنوان واحدی نمونه در زمینه تولید و نصب انواع کانکس‌های از پشت ساخته و کیوسک‌ها شناخته شده و در تمامی این سال‌ها، شعار مشتری‌مداری و ارائه بهترین خدمات به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

این شرکت همچنین دارای بزرگ‌ترین و به‌روزترین محصولات و کانکس‌های موجود در بازار ایران است که دست شما را در هنگام خرید، باز خواهد گذاشت.

پشت­بامی با کارایی بیش­تر

یکی از مکان­ های مناسب برای ساخت کانکس، پشت­بام است؛ زیرا فضایی اضافه برای شما ایجاد می­ شود که می ­توانید در موارد مختلف از آن استفاده کنید اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد ساخت کانکس در پشت ‌بام را دارید باید به تمام نکاتی که در این مقاله به آن اشاره شد به‌خوبی توجه داشته باشید.

اگر می­ خواهید با خیالی راحت و بدون مشکل کانکس در پشت­بام داشته باشید پیشنهاد ما به شما اطمینان به مهندسین شرکت بناگر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.