فونداسيون اين نوع ساختمانهای پیش ساخته متشکل از شاسی کشی فولادی و دال بتنی می باشد. ديوارها از نوع ساندويچ پنل پلی یورتان طراحی و محاسبه گرديده اند. پوشش داخلی و خارجی پانلها ورق گالوانيزه رنگی و عايق حرارتی بکار رفته پلی يورتان تزريقی می باشد. در صورت نیاز سقف کاذب می تواند از گچبرگ، تايل آکوستيک باشد. برای پوشش نهايي سقف می توان از ساندويچ پنل يا ورق گالوانيزه طرحدار و پشم شيشه استفاده نمود. سيم کشی برق ساختمانهای پیش ساخته به صورت روکار و یا توکار در کانالهای پی وی سی اجرا شده و لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب به روش معمول انجام مي گردد و هيچگونه محدوديتی در انتخاب مصالح ومتریال دربها، پنجره ها و کفسازی وجود ندارد.

مشخصات فنی پروژهای پیش ساخته پیچ و مهره ای اجرا در محل

طراحی سازه های پیش ساخته بناگر ،مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه ) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (40×40)،(80×40)،(70×70)و (80×80)

استاندارد  و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای،
پوشش های خارجی دیواره ها و سقف پیش ساخته از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 6و4 سانتی متر .
پوشش های داخلی (کانکس ،کاروان،ساختمان های پیش ساخته وخانه های ویلایی ) از نوع دیوارپوشهای P.V.C روکش دار طرح چوب  به ضخامت 1 سانتیمتر

دربهای ورودی و پنجره اتاقهای(کانکسکاروانساختمان های پیش ساخته -خانه های ویلایی ) از نوع U.P.V.C  با شیشه دوجداره  و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی  و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب .

نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس(کانکسکاروانساختمان های پیش ساخته -خانه های ویلایی )  از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان.

تأسیسات برقی با سیم کشیهای روکار در داکتهای پلاستیکی- کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی 40 ×2 و چراغهای سقفی و تونلی ،  همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم .
آبدارخانه با کابینت های فلزی بالا و پایین با دربهای M.D.F همراه با سینک  و آبچکان و  شیرآلات اهرمی  درجه یک – لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش20×20 برقی  و دریچه آلومینیومی30×30 .

سرویس بهداشتی دستشویی و توالت ایرانی و روشویی و زیر دوشی چینی با شیرآلات اهرمی درجه یک – لوله کشیهای پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش 20×20برقی  و دریچه آلومینیومی 30×30 .

فنداسیون منفرد در ابعاد 60×60 سانتیمتر با صفحه ستون های 30×30 و انکربولت همراه با کرسی چینی ازنوع بلوک های سیمانی  و خاکریزی – کمپکت و رکلاژ کف. ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم میباشد)

کفسازی ازنوع سرامیک درجه یک 40×40 با ملات ماسه وسیمان و بندکشی . ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم میباشد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *