کانکس تیپ TYPE-C

کانکس تیپ TYPE-C

کانکس تیپ TYPE-C

کانکس تیپ TYPE-C مورد استفاده کارگاه ها و اسکان موقت پرسنل کارگری است . 

در ابتدا پس از بررسی تقاضای بهره برداراز لحاظ ابعاد و تعداد درب و پنجره ها (آلومینیوم رنگ کوره ای سبک ) و تایید پلان نهایی آن از سوی مشتری محترم ،  به واحد تولید جهت ساخت ارجاع داده خواهد شد .

واحد تولید کانکس بر اساس پلان دریافتی کانکس از واحد فروش اقدام به ساخت اسکلت فلزی کانکس با توجه به بارگذاری های صورت گرفته از بخش فنی تولید می کند .

پس از تکمیل اسکلت کانکس و اجرای ضدزنگ کامل ، به بخش پوشش های بیرونی (ورق گالوانیزه رنگ کوره ای 3/0) و پوشش های داخلی کانکس (mdf 3 میلیمترطرح چوب ) و عایق میانی کانکس (پلی استایرن 4 سانتیمتری ) ارسال می شود تا اتصالات بدنه های کانکس به اتمام رسد .

با توجه به نقشه تاسیسات برقی اصلی کانکس این مرحله توسط متخصصین مجرب در این واحد و با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس ، نوع روشنایی کانکس ، تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی انجام می گردد.

بخش رنگ آمیزی کانکس با در نظر گرفتن رنگ مورد درخواست مشتری ، اقدام به ترسیم حاشیه مورد درخواست با رنگ روغنی سریع نموده و پلاک شرکت کانکس بناگر را بر روی بدنه کانکس بعنوان سازنده این محصول نصب می نماید .

محصول نهایی خروجی از کارخانه شرکت کانکس بناگر به مدت 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ضمانت می شود . 

  • سازنده:کانکس بناگر
  • مدل:کانکس کارگری تیپ TYPE-C

مشخصات کانکس تیپ C

برند:ایرانی درجه سه بدون ضمانت
مدل:کارگری تجهیز کارگاه
پوشش داخلی :PVCسفید
ورق بدنه :0/30 گالوانیزه
عایق :پلی استایرن
درب و پنجره ها:آلومینیومی
کف :تخته های کف نئوپان 16
شاسی:تیر آهن نمره  سبک 14

ویژگی ها کانکس تیپ C :

  • قابلیت جابجایی کم
  • طول عمر بسیار کم نسبت به دو مدل AB
  • تحویل فوری

در تولید کانکس تیپ TYPE-C از مصالح واتصالات آب و برق گرفته تا در و هواکش از مواد اولیه و یراق آلات درجه سه بی کیفیت استفاده می شود.

درخواست ثبت سفارش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *