کانکس فارم چیست؟

کانکس فارم چیست؟

کانکس فارم چیست ؟

 بیت کوین و افزایش استخراج روزافزون آن در ایران ما به‌ عنوان اولین شرکت و تخصصی‌ترین شرکت در تولید کانتینرهای فارم بین کوین و چند مورد نصب‌شده در ایران، این محصول را برای شما عرضه کرده تا بتوانید به‌سادگی و با هزینه کم به سود بسیار زیاد رسیده و از مزایای این عمر استفاده نمایید.

با توجه به افزایش روزافزون دلار به‌راحتی با ماینیگ و استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توانید این فعالیت را انجام دهید.

ساخت کانتینر استخراج بیت کوین

بناگر با آخرین تجهیزات روز دنیا برای شما محیطی کاملاً امن ساخته تا بتوانید به‌راحتی با استفاده از کانتینر حتی به‌صورت اجاره‌ای بیت کوین استخراج‌کنید.

ما انواع کانتینرهای فارم و استخراج بیت کوین را ساخته و در هراندازه‌ای که بخواهید کانتینر بیت کوین را می‌سازیم.

تولید کانتینرهای مخصوص فارم بیت کوین و سرور توسط بناگر در ایران انجام‌شده و ما محیطی تخصصی با آخرین استانداردهای روز دنیا را ارائه داده تا بتوانید برای استخراج بیت کوین با برق ارزان ایران از آن استفاده نمایید.

ما بهترین‌ها را برای شما تولید می‌کنیم.

چرا از کانتینرهای فارم بیت کوین استفاده کنیم؟

به این دلیل که استفاده از این نوع کانتینرها می‌تواند هزینه جا و مکان فارم را به‌شدت کاهش داده و بهترین بهره‌وری را داشته باشید.

کانتینرهای بیت کوین در تمام دنیا مرسوم است و شاید بتوان گفت راحت‌ترین راه  باشد که برای آن نیاز به فضای استخراج است و کانتینر فارم بیت کوین در بناگر  با بهترین عایق‌های حرارتی و خنک‌کننده‌ها ساخته‌شده که می‌توانید از آن به‌عنوان فارم استفاده کنید.

برای تهیه کانتینر های استخراج بیت کوین با بناگر تماس بگیرید، ما شمارا در این صنعت پول‌ساز همراهی خواهیم کرد.

 

ساخت فارم پرتابل یا انتباکس قابل جابجایی ماینر بیت کوین

کلیه ظرفیت های تهویه و سرمایش و کابل و سیم کشی و تابلو برق و.. بر اساس استاندارد طراحی و اجرا شده است و و کانتینر ماینینگ اماده نصب ماینر می باشد و هیگونه هزینه جانبی ندارد.

تجهیزات نصب شده در فارم سیار شامل:

  • سیستم خنک کاری پد سلولزی
  • کابل کشی برق بصورت کامل
  • پریزهای اتصال برق ماینر
  • تابلو برق استاندارد با قطعات هیوندا مطابق با تعداد و نوع ماینر ها 
  • کابل کشی شبکه و نصب سوییچ ها
  • نصب فن های فشار قوی اکسیال مطابق با ظرفیت هوادهی ماینر ها
  • قفسه بندی و رک بندی کامل 
  • درب ایمن همراه با قفل 

کانکس فارم ماینینگ چیست یا کانکس ماینر

با توجه به استفاده روزانه از کامپیوتر و نیاز به سرعت بیشتر ، ابر رایانه ها و فارم به وجود آمدند که در واقع منابع بزرگ با تعداد زیادی پردازشگر های قوی هستند که از راه دور انجام محاسبات کامپیوتری بخصوص در مبحث رندرینگ را به عهده می گیرند.

این سرور های اصلی معمولاً به شکل محفظه های طبقه بندی شده ای است که ماینر ها در آنها قرار گرفته و مجهز به سیستم خنک کننده و تهویه هوا  (Exhaust Fan) نیز می باشند.

کانکس ماینر نیز درواقع همام محفظه ای است که طبقات و پردازشگر ها یا ماینر ها در آن قرار گرفته و فعالیت می کنند.

که ما در این خصوص شما را از ویژگی ها ،نحوه طراحی و حتی قیمت کانکس فرم ماینینگ مطلع می سازیم .

کاربرد کانکس فارم ماینینگ

اصلی ترین کاربرد کانکس فرم ماینینگ یا کانکس ماینر همانگونه که در ابتدا نیز بدان اشاره شد سرور های اصلی و نصب سی پی یو های بسیار قدرتمند هستند که محاسباتی را از راه دور برای کامپوتر ها یا سیستم های PC کوچکتر بر عهده می گیرند.

بیشترین و رایج ترین کاربرد کانکس ماینر یا کانکس فارم ماینینگ سرور های اینترنتی ، فارم های رندرینگ برای صحنه های معماری یا تولید انیمیشن و کاربرد های جدید آنها نیز نصب دستگاه های ماینر جهت استخراج بیت کوین یا همان ارز دیجیتال است که همه روزه در جهان در حال گسترش بوده و پیش بینی می شود تحولی در آینده اقتصاد جهان به وجود آورد.

از این سو بهره برداران جهت توجیه شرایط اقصادی از این نوع کانکس استفاده می کنند تا در بودجه و سرمایه گزاری خود تخفیف قائل شوند، از همین جهت کانکس فرم ماینیگ بهترین گزینه جهت اجرای این سرور ها می باشد.

ساخت و طراحی کانکس فارم ماینینگ یا کانکس ماینر

ما طراحی و ساخت انواع کانکس فارم ماینینگ یا ماینر  را با ظرفیت های مختلف و دارای قابلیت های مورد نیاز جهت نصب انواع سرور ها نموده است.

زیرا که معمولاً سرور ها حرارت بسیار زیادی تولید می کنند و برای سرد نگهداشتن آنها نیاز به رعایت فاصله مجاز ، تعبیه سیستم سرمایش با توجه به میزان حرارت تولیدی و استفاده از جداره های کاملاً عایق چه از نظر حرارتی و چه از نظر صوتی وجود دارد.

همچنین معمولاً سرور ها برق بسیار زیادی مصرف می کنند که برای این منظور می بایست مجهز به سیستم سیم کشی و مدار برق کانکس بسیار دقیق و قدرتمندی باشند چرا که قطع شدن لحظه ای سیستم منجر به اختلال در سیستم های زیادی که به این سرور متصل هستند خواهد شد.

از این رو اینگونه که از توضیحات بالا بر می آید ساخت کانکس فارم ماینینگ امری تخصصی و سفارشی بوده که می بایست در ابتدا طبق نیاز خریدار و با توجه به نوع و توان سرور مورد نظر طراحی و ساخته شود تا کاملاً با پردازش گر ها متناسب باشد.

مشخصات فنی کانکس فارم ماینینگ

از نظر مشخصات فنی کانکس فارم ماینینگ  یا کانکس ماینر با شرایط و نوع مصالح مختلفی ساخته می شوند که کاملاً بسته به شرایط ، تعداد و قدرت پردازنده ها داشته و می بایست در ابتدا محاسبات آنها انجام شود.

با توجه به میزان گرمای حاکم در کانکس فارم ماینینگ و یا کانکس ماینر مواد و متریال متفاوتی را می توان در این نوع سازه اجرا نمود و همین این موضوع باعث متغییر بودن قیمت آن نیز گردیده و نمی توان قیمت ثابت و یکسانی حتی بر اساس متر مربع برای کانکس فرم ماینینگ در نظر گرفت .

اما آنچه در اکثر آنها مشترک است ، طبقه ها و قفسه های قرار گیری پردازشگر ها ، سیستم تهویه و خنک کننده قوی و مدار تابلو برق های بسیار حرفه ای جهت تامین تغذیه دستگاه ها می باشد.

تولید کانتینر های مخصوص فارم بیت کوین و سرور توسط بناگر در ایران انجام‌شده و ما محیطی تخصصی با آخرین استانداردهای روز دنیا را ارائه داده تا بتوانید برای استخراج بیت کوین با برق ارزان ایران از آن استفاده نمایید.

ما بهترین‌ها را برای شما تولید می‌کنیم.

با توجه به سود بیت کوین و افزایش استخراج روزافزون آن در ایران ما به‌ عنوان اولین شرکت و تخصصی‌ترین شرکت در تولید کانتینر و کانکس فارم ماینینگ  و چند مورد نصب‌شده در ایران، این محصول را برای شما عرضه کرده تا بتوانید به‌ سادگی و با هزینه کم به  سود بسیار زیاد رسیده و از مزایای این عمر استفاده نمایید.

با توجه به افزایش روز افزون دلار به‌ راحتی با ماینیگ و استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توانید این فعالیت را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.