کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی :

کانکس فروشگاهی کانکس های فروشگاهی عموما به عنوان کانکس مطبوعات، فروشگاه های فصلی ، کافه ها و فست فود های سیار ، بوفه ، گل فروشی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

این کانکس ها بیشتر در دانشگاه ها ، ادارات دولتی بزرگ، پارک ها ، شهرک های تازه تاسیس و شهرهای بین راهی مورد استقبال قرار گرفته اند.

این روزها با توجه به افزایش سرسام آور هزینه های خرید یا اجاره مغازه برای راه اندازی کسب و کار بسیاری از مردم به استفاده از کانکس های فروشگاهی روی آورده اند.
یکی از مهم ترین مزایای کانکس های فروشگاهی این است که به دلیل قابل حمل بودن آن ، در صورتی که در یک منطقه راندمان فروش خوب نباشد می توان آن را به محلی دیگر انتقال داد .

همچنین می توان از کانکس فروشگاهی برای عرضه محصولات مختلف در فروشگاه های فصلی و موقت استفاده کرد.

نکات مهم در خرید کانکس فروشگاهی 

 مشخصات فنی این نوع کانکس روتین نیست و متریال با توجه به نوع محصولی که قرار است در کانکس عرضه شود انتخاب می شود .
ولی جدا از نوع متریال چند نکته وجود دارد که حتما قبل از خرید باید به آن توجه شود : 
 
  • کانکس حتما باید دارای تجهیزات ایمنی باشد.این نوع کانکس دقیقا مانند یک مغازه است و دارای تجهیزات و محصولات می باشد به همین دلیل از لحاظ امنیتی نیز باید مانند یک مغازه دارای حفاظ آهنی ، دوربین مداربسته و… باشد. هر چقدر ارزش وسایل داخل کانکس بیشتر باشد موارد امنیتی بیشتری باید رعایت شود.
  • دیواره های داخلی و عایق به کار رفته در کانکس فروشگاهی حتما باید ضد حریق باشد .
  • با توجه به نوع کاربری کانکس فروشگاهی باید سیستم تهویه مناسب استفاده شود ، مثلا در کانکس های فست فود که طبخ غذا داخل آن انجام می شود به سیستم تهویه قوی تری نیاز داریم.
  • کانکس فروشگاهی همانند یک مغازه باید ظاهر جذاب و زیبایی داشته باشد به همین دلیل معمولا از نمای کامپوزیت یا سایدینگ در طراحی کانکس استفاده می شود.
  • در کانکس های فروشگاهی معمولا نیاز به شستشوی کانکس وجود دارد به همین دلیل کف کانکس باید از متریالی ساخته شود که قابل شستشو باشد.
 از آنجایی که تنوع متریال و نوع کاربری کانکس فروشگاهی بسیار زیاد است و تجهیزات آن از قبیل ، قفسه بندی و ویترین ،نوع کرکره،درب و پنجره،یخچال،سیستم آشپزخانه، روشنایی،نمای ظاهری و …بسته به نیاز مشتری انتخاب می شود، تا زمان مشخص شدن کامل تمام نیاز های مشتری و نقشه نهایی امکان براورد قیمت وجود ندارد. 
 

درخواست ثبت سفارش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *