کانکس کارگاهی یا کارگری

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یا کارگری :

کانکس کارگاهی یا کارگری ساده ترین و ارزان ترین نوع کانکس،کانکس کارگاهی است.

این نوع سازه ها معمولا برای تجهیزکارگاه پروژه های عمرانی و ساختمانی جهت اسکان کارگران، نگهداری تجهیزات و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می

گیرد. 

کانکس به اتاقک هایی از پیش ساخته شده و آماده ای گفته می شود که بیشترین برتری آن ها نسبت به سازه سنتی اجرا در محل ، قابلیت جابجایی آن ها است.

این اتاقک ها برای اسکان موقت یا دائمی در مناطقی که به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و یا حمل و نقل ، امکان ساخت و ساز وجود نداشته و به صرفه تر هستند.
کانکس های پانلی با توجه به نوع بهره برداری و شرایط آب و هوایی که در آن قرار می گیرند با مصالح مختلفی ساخته می شود.
شرکت کانکس بناگر با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب خود و با استفاده از مصالح مختلف اقدام به تولید و خرید و فروش کانکس های پنلی با کیفیت نموده است.
کانکس های روتین آماده تحویل این شرکت بصورت سالنی و مجهز به سیستم برق و تلفن روکارو به رنگ دلخواه و سفارش مشتری تولید و ارائه می گردد .

در صورت نیاز ،امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی ایرانی و یا فرنگی ، حمام ، آبدارخانه ، پارتیشن بندی داخلی ،سیستم سرمایش وگرمایش و… وجود دارد.

کانکس بصورت روتین با عرض 2/40 و یا 3 متر و طول های مختلف ( 1 تا 12 متر) طراحی و تولید می شود و در صورت نیاز به عرض بیشتر ، امکان ساخت بصورت دوقلو یا چند قلو وجود دارد.

 

ویژگی های کانکس کارگاهی

  • جنس بدنه بیرونی این نوع کانکس از ورق گالوانیزه به ضخامت 0.3 یا 0.4 است.
  • عایق کانکس کارگاهی از نوع پلی استایرن به ضخامت 4 سانتی متر است.
  • بدنه داخلی از P.V.C سفید صدفی استفاده می شود.
  • اسکلت کانکس با ضد زنگ و اپوکسی پوشانده شده و تمام اتصالات با جوش های ممتد بهم متصل می شوند .
  • در صورت نیاز امکان اضافه کردن سرویس بهداشتی و آبدارخانه به کانکس وجود دارد.
  • درب و پنجره کانکس کارگاهی از نوع آلومینیومی و تک جداره است.
  • سیستم برق کشی و تلفن نیز بصورت روکار و داخل داکت های پلاستیکی انجام می شود.

 

مزایای استفاده از کانکس کارگاهی در پروژه های ساختمانی

 

 

  • کاهش چشمگیر هزینه ها :  با توجه به افزایش چشمگیر هزینه های ساخت و ساز تهیه محلی مناسب برای اسکان عوامل پروژه های ساختمانی و عمرانی و نگهداری تجهیزات مورد نیاز بسیار سخت و پرهزینه شده است ، به همین دلیل استفاده از کانکس های کارگاهی با قیمتی بسیار مناسب تر مورد استقبال مدیران پروژه ها قرار گرفته است.
  • افزایش سرعت پیشرفت پروژه : استفاده از کانکس برای فراهم کردن محلی مناسب برای کارگران قبل از شروع پروژه می تواند به طرز چشمگیری سرعت شروع پروژه را افزایش بدهد.
  • امکان جابجایی کانکس : قابلیت پرتابل بودن کانکس این امکان را به مدیران پروژه ها می دهد که پس از پایان کار آن را به محل پروژه بعدی منتقل کنند و مجدد از آن استفاده کنند.
 

درخواست ثبت سفارش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *