کانکس کیوسک نگهبانی فایبرگلاس

کانکس کیوسک نگهبانی فایبرگلاس

کانکس کیوسک نگهبانی فایبرگلاس :

کانکس کیوسک نگهبانی فایبرگلاس – اسکلت کیوسک های نگهبانی با استفاده از پروفیل های 40×40 بهمراه ضد زنگ کامل .

-شاسی کف کیوسک ها با استفاده از قوطی نمره 100×100 با پایه .

نمای خارجی بدنه و سقف کیوسک از فایبرگلاس درجه یک با ضخامت استاندارد

-نمای داخلی بدنه و سقف کیوسک از دیوارپوش های P.V.C درجه یک به رنگ سفید .

-پوشش خارجی کیوسک ها از ورقهای گالوانیزه 5/0 با اجرای ایزوگام نواری جهت آببندی سقف

-پوشش داخلی کف کیوسک ها از تخته های 16mil Wooden tile کاسپین بهمراه کفپوش طرح پارکت .

-کف کیوسک های نگهبانی با استفاده از تخته های 16mil woode tile کاسپین بهمراه کفپوش طرح پارکت .

-عایق میانی کیوسک های نگهبانی از پلاستوفوم نسوز 4cm ( عایق حرارتی و صوتی ) .

-سیم کشی کیوسک با استفاده از سیم های استاندارد 5/1 و 5/2 بهمراه مهتابی 40×2 کلیه پریزها با مارک دلند ،مینیاتوری 25A و ورودی برق و نصب چراغ تونلی در کنار درب ورودی .

-اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای و پرچهای 15-18-25 تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی که به اسکلت کیوسک ها متصل می گردد .

کیوسک نگهبانی یا به عبارت دیگر حراستی اتاق های از پیش ساخته ای است که  در قسمت ورودی یا اطراف شرکت ها، کارخانجات، پارکینگ ها، ویلاها، ادارات و سازمان ها، پارک ها، معابر و محله ها قرار می گیرد. این سازة از پیش ساخته شده، محل قرارگیری فرد یا افراد نگهبانی است.

این نوع کیوسک در کوتاه ترین زمان ساخته می شود پس بهترین انتخاب برای نگهبانی از مکان های نیمه ساخته است. پرکاربرد ترین آن ها سازه ای با ابعاد 2در2 است. اما اگر گروه حراستی از افراد زیادی تشکیل شده باشد کیوسک نگهبانی در ابعاد بزرگ تر ساخته خواهد شد.

 کیوسک نگهبانی و کاربرد آن

کیوسک های نگهبانی مدل های مختلفی دارد از جمله صفحات پانل، ساندویچی، سبک، سنگین، کامپوزیت، سایدینگ، منحنی، فانتزی، لوکس، دکوراتیو و …

کیوسک های نگهبانی سبک معمولا، در کنار ساختمان های نیمه کاره دیده می شود.

این نوع کیوسک با توجه به مصالحی که در آن به کار رفته وزن کمتری دارد و در نتیجه هزینه کمتری به دنبال خواهد داشت.

کیوسک های نگهبانی سنگین، به کیوسک های کارگاهی ای گفته می شود که شما قصد دارید آن ها را در بلند مدت نگهداری کنید.

این نوع کیوسک به این نام معروف است چرا که در ساخت این نوع کیوسک از آهن آلات سنگین استفاده می شود.

کیوسک های نگهبانی لوکس، کیوسکی است که به خاطر ظاهر زیبا و تجملی اش در در فضاهای لاکچری، مثل ورودی و خروج هتل های مجلل و ورودی های ساختمان قرار داده می شود.

کیوسک نگهبانی چیست؟

کیوسک نگهبانی یا به عبارت دیگر حراستی اتاق های از پیش ساخته ای است که در قسمت ورودی یا اطراف شرکت ها، کارخانجات، پارکینگ ها، ویلاها، ادارات و سازمان ها، پارک ها، معابر و محله ها قرار می گیرد.

این سازة از پیش ساخته شده، محل قرارگیری فرد یا افراد نگهبانی است.

برای ساخت کیوسک نگهبانی ، فرد سازنده فاکتور های زیادی را در نظر می گیرد.

اولین فاکتور ابعاد کیوسک است. کوچک ترین نوع کیوسک در ابعاد 2 در 2 است. نوعی دیگر از کیوسک ها نیز هستند که 6 و8 ضلع دارند.

کیوسک های نگهبانی با ابعاد بیشتر، برای گروه نگهبانی در نظر گرفته شده است اگرچه به شرایط محل استقرار کیوسک هم بستگی دارد.

دومین فاکتور در ساخت کیوسک های نگهبانی، جنس آن است. اگر جنسی که کیوسک از آن ساخته شده را در نظر بگیریم، کیوسک های نگهبانی به انواع کیوسک ساخته شده از پانل، سایدینگ، فایبرگلاس و ورق گالوانیزه تقسیم خواهد شد.

سازندگان کیوسک نگهبانی، نه تنها از از مواد و مصالحی استفاده می کنند که از دوام بالایی برخوردار است بلکه مشتری پسند نیز است.

تجهیزات و امکانات ساخته شده در کیوسک ها بستگی به فضای کیوسک دارد یعنی اگر فضای کیوسک به اندازة کافی باشد می توان به آن، امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، آبدارخانه، آشپزخانة ساده یا یک فضا برای آبگرمکن مصرفی و فضایی برای استراحت اضافه کرد تا رفاهی نسبی برای کارگر یا کارگران فراهم آورد تا بتوانند وظیفة شان را به نحو احسن انجام دهند.

یکی دیگر از تجهیزات این کیوسک کولر گازی است که گرمایش و سرمایش را در فصل های مختلف به خوبی تامین می کند.

مقاومت کیوسک های نگهبانی در برابر حوادث چقدر است؟

به طور کلی این کیوسک ها در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاوم است چرا که این کیوسک، برخلاف سایر سازه های از پیش ساخته شده زیر نظر مهندسین با استاندارد های ساختمان سازی ساخته می شود.

نوعی خاصی از کیوسک های نگهبانی که با بتن ساخته شده است بسیار مقاومت بالایی در برابر حوادث دارد.
این نوع از کیوسک های نگهبانی، به دلیل آن که کف و بدنه اش از بتن است علاوه بر آن که در برابر هرگونه حادثه ای مقاوم است؛ در برابر اتفاقاتی مانند:

باران، تحریق، پوسیدگی و … نیز مقاوم است و محیط امنی را برای نگهبان یا گروه نگهبانی به وجود می آورد.

انواع خاصی از کیوسک های نگهبانی نیز هستند مانند کیوسک های دکوراتیو و کیوسک پلیس.

این نکته را نباید از یاد برد که کیوسک باید با محل استقرار کیوسک مطابقت داشته باشد؛

برای مثال کیوسک داخل فضای شهری با کیوسک نگهبانی در فضای پارک متفاوت خواهد بود.

اتاقک نگهبانی باید دیدی 360 درجه داشته باشد تا چیزی از دید نگهبان دور نماند برای همان در هر چهار طرف کیوسک باید پنجره نصب شود تا نگهبان به اطراف تسلط داشته باشد.

برای امنیت بیشتر نگهبان، تمامی پنجره های کیوسک باید حفاظ داشته باشد.

تجهیزات کیوسک نگهبانی چیست؟

 بسیاری از مواقع، نگهبان یا نگهبانان تمام روز را در کیوسک نگهبانی می گذرانند پس باید داخل این کیوسک طوری طراحی شود که نیازهای ابتدایی فرد تا حدی تامین شود.

تجهیزات و امکانات ساخته شده در کیوسک ها بستگی به فضای کیوسک دارد یعنی اگر فضای کیوسک به اندازة کافی باشد می توان به آن، امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، آبدارخانه، آشپزخانة ساده یا یک فضا برای آبگرمکن مصرفی و فضایی برای استراحت اضافه کرد تا  رفاهی نسبی برای کارگر یا کارگران فراهم آورد تا بتوانند  وظیفة شان را به نحو احسن انجام دهند.

یکی دیگر از تجهیزات این کیوسک کولر گازی است که گرمایش و سرمایش را در فصل های مختلف به خوبی تامین می کند.

 

قیمت کیوسک نگهبانی

قیمت این کیوسک به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت.

عواملی مانند هذینة ساخت و لوازم مصرفی در قیمت کیوسک تاثیر دارد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت کیوسک ها، امکانات رفاهی به کار رفته در کیوسک است که اگر تولید و طراحی شود در قیمت پایانی تاثیر زیاد و قابل توجهی خواهد بود.

کیوسک ها در طرح ها و ابعاد متفاوتی تولید می شوند همین ابعاد و مدل های مختلف در هذینه تاثیر می گذارد.

هزینه حمل کیوسک را نباید از یاد برد هر چند که حمل کیوسک ها با استفاده از یک چرثقیل کوچک انجام می شود اما این حمل و تخلیه هذینه ای به همراه خواهد داست البته نوعی از کیوسک ها نیز هستند که در محل ساخته شده و در محل  نصب می شود و به مشتری تحویل داده می شود.

تمامی اطلاعات فوق دربارة کیوسک نو بوده است.

کیوسک های دست دوم نیز هم وجود دارد که در پایان عملیات ساختمانی یا پروژه های نیمه ساخته به فروش گذاشته می شود.به طبع این کویسک های نگهبانی قیمت کمتری خواهد داست البته که تعداد این کیوسک ها بسیار کم بوده و برای خرید آن ها باید بسیار جستجو کنید.

  تیم پیشتیبانی ما در مجموعة کانکس کاروان، به عنوان یک واحد پیشرو در صنعت ساختمان های پیش ساخته ،با تمام توان و قدرت کنار شما خواهد بود تا با راهنمایی و مشاوره های لحظه به لحظه شان بهترین خدمت رسانی را در کم ترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه کند و به هدف همیشگی اش که جلب رضایت مشتری برسد.

درخواست ثبت سفارش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *