کیوسک سایدینگ

کیوسک سایدینگ

کیوسک سایدینگ :

کیوسک سایدینگ با استراکچر اصلی سازه با استفاده از پروفیلهای 40×40 ، 80×40 بهمراه ضد زنگ کامل .

شاسی کف کیوسک ها از تیرآهن IPE نمره 140 بصورت اسکی .

سقف کیوسک نگهبانی از ورقهای فرمدار سایدینگ پیش رنگ بصورت دو شیب .

نمای داخل بدنه و سقف کیوسک ها با استفاده از دیوارپوشهای روکشدار P.V.C طرح چوب که با ابزار آلات مخصوص به سازه نصب می شود .

بدنه کیوسک ها از سایدینگ P.V.C و سایدینگ گالوانیزه ، کف کیوسک های نگهبانی با استفاده از تخته های ضدآب مالزی 18 mil بهمراه کفپوش طرح پارکت.

عایق کیوسک ها از پلاستوفوم نسوز 4cm عایق حرارتی و صوتی.

سیم کشی با استفاده از سیم های استاندارد 5/1 و 5/2 بهمراه مهتابی 40×2 کلیه پریزها با مارک دلند ، مینیاتوری 25A و ورودی برق و نصب چراغ تونلی در کنار درب ورودی.

اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سرمته ای و پرچهای 15-18-25 تولیدی کارخانجات ایران پرچ فولادی که به اسکلت متصل میگردد.

این نوع کیوسک سایدینگ به دلیل نمای بیرونی شیک تر و زیباتر از کیوسک های گالوانیزه کارگاهی میباشد و بعنوان کیوسک های فروشگاهی هم استفاده میشوند.

ورق های سایدینگ با استفاده از دستگاه رول فرمینگ فرمدهی و با توجه به طول کار برش خورده و قابل استفاده در نمای ساختمان ها نمای کانکس های سفارشی مورد بهره برداری قرار میگیرند.

یکی از کاربرد های این نوع ورق ها استفاده در نمای کیوسک سایدینگ میباشد که همکاران کانکس ساز استفاده زیادی دارند.

کاربرد های کیوسک های سایدینگ بعنوان حراستی،کیوسک های نگهبانی، کیوسک های سرایداری، کیوسک های کنترل تردد، کیوسک های برجک،کیوسک های مجتمع های بزرگ استفاده میگردد.

برای اطلاع از قیمت های انواع کیوسک ها و دریافت مشخصات فنی با ما درتماس باشید.

درخواست ثبت سفارش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *